Halloween

Tła fotograficzne na sesję halloweenową

Chcesz, by Twoje zdjęcia przypominały kadry z fascynujących filmów w jesiennym klimacie? Jeśli na myśl przyszły Ci właśnie horrory bądź wręcz przeciwnie – pomyślałeś o urokliwej wiosce skąpanej w cieniu zachodzącego, październikowego słońca – to możemy zapewnić, że nasza oferta z pewnością Cię zadowoli. Przedstawiamy propozycję wyjątkowych teł fotograficznych, dzięki którym Twoje zdjęcia nabiorą iście październikowego uroku. Za ich pomocą zamienisz swoje studio w prawdziwie magiczną krainę, a wykonane zdjęcia będą prezentować się rewelacyjnie. Tylko pomyśl, jak wiele osób będzie chciało mieć sezonową sesję w towarzystwie dyni, świec czy pajęczyn… Bez naszych propozycji nie jesteś gotowy na fotograficzne Halloween!

Halloween
Pokazano 1-40 z 41 pozycji
Pokazano 1-40 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Zjawiskowe tło fotograficzne. Halloween na kilka sposobów

Do zaoferowania w kwestii teł fotograficznych na Halloween mamy naprawdę wiele. Motywem przewodnim może być rysunkowa, wręcz bajkowa dynia w towarzystwie czaszek, duchów i rzecz jasna lizaków – to tło fotograficzne jest uwielbiane przez dzieci, które zawsze chcą świętować Halloween w słodki sposób. Z pewnością wykorzystasz ten widok na niejednej sesji rodzinnej z motywem tego październikowego święta. A może wolisz postawić na mroczną scenerię, pełną upiornych detali, np. rąk zombie próbujących wydostać się spod ziemi? Tego typu spooky tło fotograficzne na Halloween będzie znakomite dla wszystkich osób ceniących sobie niecodzienne ujęcia. Zdjęcia mogą przypominać kadr z upiornego horroru, zwłaszcza jeśli Twoi modele będą mieli dopasowane do tego motywu stroje. W tym roku zaskocz swoich klientów także możliwością wykonania jesiennej sesji bez względu na pogodę. Całymi dniami pada deszcz, a Wam wspólnie marzy się reportaż na tle starej chatki przyozdobionej dyniami? Nasze tło fotograficzne z widokiem na taczkę pełną tych pomarańczowych warzyw rewelacyjnie zastąpi taką scenerię! Propozycji jest tak dużo, że z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie do swojego studia. 

Stawiamy na wysoką klasę produktów

Nasze tła cechuje najwyższa jakość, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to szczegóły mają znaczenie. Wszystkie grafiki zostały naniesione niezwykle precyzyjnie, przez co realnie oddają rozpościerający się widok. Wystarczy dobry kadr, a tło fotograficzne staje się rzeczywistością! Oferujemy produkty, które możesz dopasować do własnych preferencji w zakresie rozmiaru, wykończenia tła czy rodzaju materiału. Do dyspozycji pozostają produkty na tkaninie poliestrowej premium o gramaturze 240 g/m2, a także wersje Vinyl Ultra Matt 510 g/m2. Obydwa proponowane rozwiązania są odporne na uszkodzenia, w tym przede wszystkim na przerwania. W dodatku nasze tła mogą być czyszczone z użyciem wody z płynem. Dostarczamy je zrolowane, w specjalnych tubach, zapobiegając tym samym powstawaniu zagnieceń w transporcie czy podczas przechowywania ich poza sezonem. Niech tegoroczna jesień wraz z Halloween będzie niezwykła – każde nasze tło fotograficzne to umożliwi!