BOHO

Tła fotograficzne w stylu boho

Główną rolę w zdjęciach stylizowanych na konkretny nurt gra tło. Boho to wciąż jeden z ulubionych trendów we wnętrzach, a także w modzie. Podaruj swoim modelom możliwość zapozowania w tej pięknej, urokliwej scenerii. Ułatwią Ci to nasze produkty z widokiem na wnętrza w stylu boho. Tło fotograficzne tego typu wykorzystasz na wiele sposobów – będzie doskonałe zarówno do sesji produktowej, ciążowej, rodzinnej, jak i ślubnej. Postaw na neutralne dekory i widok wnętrz przywodzących na myśl powrót do natury. Niech magia tego klimatu oczaruje Was podczas wykonywanej sesji! Sprawdź już teraz, jakie modele teł boho czekają na Ciebie w naszej ofercie.

BOHO

Aktywne filtry

Tło boho, czyli sesja w naturalnym klimacie

Ciepłe kolory, wiszące na ścianach makramy, bogactwo drewna… tło fotograficzne boho powinno łączyć wszystkie te elementy. Nasze propozycje właśnie takie są! Możesz zdecydować się na model z fotelem w centralnej części – przez który nonszalancko przewieszony został ciepły koc – w towarzystwie dodatków takich jak niewielka, bambusowa drabinka, makrama, świecznik i książki. Taka sceneria idealnie nadaje się do zdjęć rodzinnych, na których przede wszystkim widoczne mają być ciepłe relacje. A może zdjęcia na tle namiotu tipi w neutralnych, beżowych kolorach? Tło boho z takim motywem będzie świetne na reportaż dziecięcy – zarówno z noworodkiem, dla świeżo upieczonych rodziców, jak i dla tych, których brzdąc potrafi już raczkować lub chodzić. Przepiękne, a przede wszystkim autentyczne tło boho będzie doskonałą bazą do ujęcia tych wyjątkowych, wspólnych chwil. Nasze tła fotograficzne w stylu boho będą doskonałe do studia, ale także do budek fotograficznych, np. na weselu. A może wiesz, że Twoi klienci marzą o osobnej sesji ślubnej z motywem przewodnim, jakim jest właśnie boho? Niech ich marzenia staną się rzeczywistością! Za pomocą naszego tła możesz stworzyć magiczną scenerię, która będzie podstawą ich pamiątkowych zdjęć stylizowanych na modę boho. Jedna opcja, wiele możliwości…

Przede wszystkim jakość, czyli gwarancja sprawdzonych produktów

Gwarantujemy, że każde tło fotograficzne boho, jakie znajdziesz w naszej ofercie, jest doskonale wykonane, ponieważ najwyższa jakość produktów ma dla nas ogromne znaczenie. Wszystkie nadruki są wyjątkowo szczegółowe, przez co realnie oddają widok prezentowanych motywów boho. Podstawę każdego tła stanowi materiał poliestrowy o gramaturze 240 g/m2 lub 510 g/m2 – obydwa są odporne na rozdarcia, dodatkowo można je czyścić, a nawet prać w niskiej temperaturze. Wybierając nasze tła, zyskujesz gwarancję jakości i trwałości przez wiele lat!